• Exirdaru@yahoo.com

  • شماره تماس :4 الی 02122977402

  • ساعت کاری :9صبح تا 4 بعد ازظهر

بلاگ

مطالب بلاگ...

دستاورد های بدون درد

طی چند سال گذشته در زمینه فیلرهای پوستی پیشرفتهای باورنکردنی صورت گرفته است. باوجود تنوع محصولات مختلف برای انتخاب بهترین فیلر، ماهم با پزشکی که فیلرهایپوستی تزریق می کند و همچنین مراجعین و بیمارانی که این فرایند زیبایی را انجام میدهد، صحبت کردیم تا ببینیم چگونه محصولات از پس پنج چالشی که باعث نگرانی بیماران میشود ، بر می ایند که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

تهیه و تنظیم: NANCE WILLIAMS JONKMAN

 

 

1. ایمنی: امروزه در ایمن ترین فیلرهای پوستی از اسید هیالورونیک و تکنولوژی کراس لینک استفاده میشودکه از منابع کاملا غیر حیوانی تهیه شده اند. دکتر کیت بورک دارای مدرک MD ازکلینیک آرایشی و لیزر Beechwood (Waterloo, Ont) از انواع فیلرهای برند های مختلف استفاده کرده است. به گفته او "تفاوت های ظریفی که در نتایج فیلرها وجود دارد که برای بیماران و مراجعه کنندگان بسیار مهم است". به همین علت دکتر کیت بورک محصولات برند Revanesse را پیشنهاد می دهد. امکان بازدید ازتأسیسات تولیدی این برند درکانادا توسط شرکت مادر Prollenium، به او این اطمینان را داد که محصولات این برند به طور کامل تحت نظارت و آزمایش با سخت گیر ترین استاندارد ها قرار میگیرند. از آنجایی که که فرآیند های تولید همواره سخت است، همه شرکتهای تولید کننده فیلرهای پوستی مانند برند Revanesse نمی توانند محصولات خود را در کشور خود تولید کنند. از این رو اغلب برای تولید محصولات خود با کشورهای دیگر قرارداد می بندند، همین امر، فرآیند کنترل تولید در محصولات کشورهای مختلف، را متفاوت می کند.

2. ماندگاری و دوام: پیشرفت های مکرر در زمینه فیلرهای پوستی ماندگاری این محصولات را بیشتر کرده وباعث می شود طبیعی تر از همیشه به نظر برسند. فیلرهای پوستی میتوانند بین 9 ماه تا دو سال ماندگاری داشته باشد. برند Revanesse با استفاده از بالاترین غلظت اسید هیالورونیک موجود در بازار برای حداکثر دوام و همچنین استفاده از فرایند پیشرفته پیوند کراس لینک برای تزریق در بافت های نرمتر، باعث می شود تا نتایج طبیعی تر بوده و دوام زیاد و ظاهری غیر قابل تشخیص و طبیعی داشته باشند. بر اساس گفته های Yvonne، یکی از مراجه کنندگان "تا زمانی که به تصاویر قدیمی خود نگاه نکرده بودم ، قادر به تشخیص تفاوت در ظاهرم نبودم". او میدانست که جوانتر و زیباتر شده، اما تغییر ایجاد شده برایش بسیار طبیعی بود. خیلی خوب بود که نتیجه را میدانستیم ، فرآیند پیوندی که آنرا پیوند کراس لینک می نامند، میتواند دوام و ماندگاری طولانی مدتی برای چندین ماه ایجادکند پیش از آنکه فیلرها بدون ایجاد هیچ گونه ضرری، تخریب شده و جذب بدن شوند. "

3. درد: چه احساسی از انجام این فرایند دارید؟

اولین تجربه استفاده Yvonne ازفیلرهای پوستی او را به شدت تحت فشار واسترس قرار داده بود تا بتواند از پس آن براید، اما آخرین تجربه او کاملا متفاوت بود. پزشک او از محصولات Revanesse Ultra که حاوی بی حس کننده لیدوکائین بود، استفاده کرده بود. او گفت :"تجربه خیلی خوب و متفاوتی برای من بود. با وجود اینکه میدانستم تزریق در حال انجام است، اما برای من کاملا قابل تحمل بود."

4. بهبود: آیا این محصولات خراب می شود؟

برای Jean- یکی دیگر از بیماران، امکان بازگشت سریع به کار بسیار مهم بود. "بلافاصله پس از انجام تزریق،گریه کردم ... 10 سالجوان تر به نظر می رسیدم." او فقط به مدت یک یا دو روز کمی تورم درمحل تزریق داشت، اما به حدی نبود که دیگران متوجه این تورم شوند. طی 5 ماه آینده شاهد بهبود بیشتری در ناحیه تزریق بود.

5. داستان موفقیت: میتوانم با کسی که این تزریق را انجام داده باشد، ملاقات کنم؟

پیدا کردن افرادی که از فیلرهای پوستی استفاده کرده اند تا زیباتر به نظر برسند، بسیار سخت است. اما در دفتر کار دکتر Burk ، همین که از در دفتر وارد شوید، می توانید با کسانی ملاقات کنیدکه این تزریق را انجام داده اند. هم کارکنان در حال راه رفتن وصحبت کردن هستند تا کارها به درستی انجام شود. "مردم همیشه از ظاهر طبیعی شان شگفت زده میشوند." اگر امکان رفتن به دفتر کار ایشان برایتان فراهم نیست، بنابراین پیدا کردن افرادی که آشکارا درمورد تزریق زیباییشان صحبت کنند، برایتان دشوار خواهد بود. دکتر Burk پیشنهاد میکند که دانستن همیشه برای مردم جالب است. او می گوید: "همه ما خانه هایمان را باز سازی میکنیم و برایمان دغدغه ای ایجاد نمیکند. اما با اینکه در بدن خود زندگی میکنیم، برای انجام کاری که به بهبود اعضای آن کمک می کند ، همیشه احساس خجالت میکنیم. هرچه مردم بیشتر از فیلرهای پوستی استفاده کنند به اشتراک گذاشتن آن با دیگران شایع ترمی شود. "

 

Revanesse Blog

شرکت اکسیر دارو خاورمیانه تنها وارد کننده رسمی فیلر های Revanesse و تنها نمایندگی کارخانه Prollenium کانادا در ایران

اکسیرداروخاورمیانه

تصاویر تصادفی

04.jpg

آخرین پست ها

13 تیر 1397 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User

آدرس

آدرس :

ایران ، تهران ، میدان هروی ، خیابان وفامنش ، پلاک 18

شماره تماس :

4 الی 02122977402

فکس:

02122941509

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی:

تلگرام           اینستاگرام

تصویر

crl1

آخرین مطالب

13 تیر 1397 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User

خبرنامه

برای اطلاع از آفر های ویژه در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت