• Exirdaru@yahoo.com

  • شماره تماس :4 الی 02122977402

  • ساعت کاری :9صبح تا 4 بعد ازظهر

بلاگ

مطالب بلاگ...

برای تزریق ژل باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در طول چند سال اخیر استفاده از ژن ها به عنوان یک پرکننده یا فلر در درمان درماتولوژی جای بسیاری باز کرده و کلا این رشته طی 10 تا 15 سال اخیر تحول زیادی ایجاد کرده و باعث شده علم درماتولوژی زیبایی وارد این رشته شده است.

دکتر امیر هوشنگ احسانی متخصص پوست و مو در خصوص تزریق ژل های زیبایی گفت: فیلرها درعلم درماتولوژئ زیبایی بسیارمورد استفاده قرارمی گیرد که بالای 95 درصد درناحیه صورت مورد استفاده قرارمی گیرد.

وی افزود:  متاسفانه بشر هنوز نتوانسته ماده ای را کشف کند  که با بدن سازگاری طولانی داشته باشد چندین ماده در طی سالهای اخیرمطرح شده که بتواند با بدن سازگارشود وهیچ کدام ازاین مواد هنوز نتوانسته معیارهای لازم را داشته باشند.

ژل و ماده پرکننده ای خوب است که بتواند با بدن سازگار باشد و مهاجرپذیر نباشد و در یک جای بدن ثابت قرار گیرد و با توجه به داشتن تزریق راحت ریسک عفونت راهم نداشته باشد.

این متخصص پوست و مو در ادامه عنوان کرد: این خصوصیات ژل ها بیشتردردل ژل هایی به اسم هیالورونیک اسید وجود دارد که باعث استحکام پذیری و ایجاد انعطاف درپوست می شود. برهم همین اساس با افزایش سن این ماده در بدن کم می شود و با تزریق دسته بزرگ هیالورونیک اسید که در ژل های مختلف مانند ژل "ریوانس" وجود دارد که برای رفع  نواحی که دچارناقصی شده می توان به صورت موقت از "ژل ریوانس" استفاده کرد.

احسانی تاکید کرد: در واقع ژل ها دارای دو منشا حیوانی و غیر حیوانی دارند و بیشتر ژل ها در واقع غیر حیوانی هستند و ریسک ایجاد واکنش های آلرژیک کمتری دارند و پزشک باید با عوارض این ژل ها کاملا آشنا باشد .

ژل ها معمولا دارای غلظت های متفاوتی هستند و برای جاهای مختلف بدن با غلظت های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل ها معمولا ماندگاری بین 9 تا 12 ماه بیشتر را ندارند و معمولا بعد از جذب بدن میشوند و ممکن است گاهی مدت طولانی تری کاربرد اشته باشد در همین ارتباط نیز باید پزشک کاملا به آناتومی صورت بیمار آگاهی کامل داشته باشد و با مناطق خطر و اعصاب صورت اشنا باشد.اتفاق دیگری که ممکن است بیافتد در این است که ژل عفونت کند و حتما باید تزریق در شرایط استریل تزریق شود.

 وی یاد اورشد: متاسفانه طی سالهای اخیر ژل های مختلفی وارد بازار شده که با گذشت 7 تا 8 سال عفونی شده و باعث ایجاد جسم خارجی در بدن کرده و پزشک مجبور می شود طی چنذ دوره  این عفونت ها را تخلیه کند

امروزه در دنیا از ژل های بسیاری استفاده می شود بر همین اساس نیز "ژل ریوانس" یکی از ژل هایی است که دارای عوارض نیست و مورد تایید بسیاری از پزشکان قرار گرفته است.

Revanesse Blog

شرکت اکسیر دارو خاورمیانه تنها وارد کننده رسمی فیلر های Revanesse و تنها نمایندگی کارخانه Prollenium کانادا در ایران

اکسیرداروخاورمیانه

تصاویر تصادفی

02.jpg

آخرین پست ها

13 تیر 1397 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User

آدرس

آدرس :

ایران ، تهران ، میدان هروی ، خیابان وفامنش ، پلاک 18

شماره تماس :

4 الی 02122977402

فکس:

02122941509

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی:

تلگرام           اینستاگرام

تصویر

crl1

آخرین مطالب

13 تیر 1397 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User

خبرنامه

برای اطلاع از آفر های ویژه در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت