• Exirdaru@yahoo.com

  • شماره تماس :4 الی 02122977402

  • ساعت کاری :9صبح تا 4 بعد ازظهر

بلاگ

مطالب بلاگ...

طی چند سال گذشته در زمینه فیلرهای پوستی پیشرفتهای باورنکردنی صورت گرفته است. باوجود تنوع محصولات مختلف برای انتخاب بهترین فیلر، ماهم با پزشکی که فیلرهایپوستی تزریق می کند و همچنین مراجعین و بیمارانی که این فرایند زیبایی را انجام میدهد، صحبت کردیم تا ببینیم چگونه محصولات از پس پنج چالشی که باعث نگرانی بیماران میشود ، بر می ایند که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

تهیه و تنظیم: NANCE WILLIAMS JONKMAN

هیالورونیک اسید از اجزای طبیعی ساختمان پوست می باشد که موجب لطافت و قوام پوست می گردد. با افزایش سن میزان تولید هیالورونیک اسید در پوست کاهش یافته که در نتیجه آن پوست نازک و شل گشته و در نهایت چین و چروک در آن ایجاد می گردد. بیشتر فیلرها متشکل از هیالورونیک اسید هستند و به همین علت براحتی در پوست تزریق شده و تحمل می شوند که به تدریج جذب می گردند.

هیالورونیک اسید یک پلی ساکارید طبیعی ازخانواده گلیکوزآمینوگلیکانها با عملکردهای مختلف ساختاری، حفاظتی دربافت زنده می باشد اعم ازنقش درساختار ارتجاعی بافت همبند، خنثی کردن رادیکالهای آزاد، حفظ رطوبت، فرایند ترمیم و... . ازنظرساختاری هیالورونیک اسید یک پلی ساکارید تک رشته ای خطی میباشد که شامل توالی مشخصی از دی ساکاریدها می باشد.

در طول چند سال اخیر استفاده از ژن ها به عنوان یک پرکننده یا فلر در درمان درماتولوژی جای بسیاری باز کرده و کلا این رشته طی 10 تا 15 سال اخیر تحول زیادی ایجاد کرده و باعث شده علم درماتولوژی زیبایی وارد این رشته شده است.

امروزه استفاده از فیلرها یکی از پرکاربردترین پروسه ها در سطح جهانی هم در زمینه زیبایی و هم درمانی می باشدبه دنبال افزایش تزریق فیلر،عوارض ناشی از استفاده از آن نیز رو به افزایش است؛بنابراین مدیریت عوارض به منظور تسریع ترمیم زخم و همچنین دستیابی به نتایج رضایتبخش امری مهم می باشد.اگرچه درمان عوارض و مدیریت آنها موضوع مورد بحث ما می باشد،اما پیشگیری از ایجاد عوارض بسیار حیاتی تر است.

Revanesse Blog

شرکت اکسیر دارو خاورمیانه تنها وارد کننده رسمی فیلر های Revanesse و تنها نمایندگی کارخانه Prollenium کانادا در ایران

اکسیرداروخاورمیانه

تصاویر تصادفی

04.jpg

آخرین پست ها

13 تیر 1397 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User

آدرس

آدرس :

ایران ، تهران ، میدان هروی ، خیابان وفامنش ، پلاک 18

شماره تماس :

4 الی 02122977402

فکس:

02122941509

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی:

تلگرام           اینستاگرام

تصویر

crl1

آخرین مطالب

13 تیر 1397 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User
11 دی 1396 / Super User

خبرنامه

برای اطلاع از آفر های ویژه در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت